Strony www

Chyba nie warto już pisać o potrzebie posiadania strony www… Warto napisać o tym, że strony firm muszą spełniać dość rygorystyczne wymagania, aby pokonać konkurencyjne oferty.
Budujemy strony www od podstaw, modyfikujemy strony www, zabezpieczamy je i poprawiamy ich funkcjonowanie. Opracowujemy je graficznie, tekstowo i pod SEO. Kładziemy ogromny nacisk na szybkość wczytywania i poprawne działanie na urządzeniach mobilnych.

Budowa i prowadzenie – strony www

Nowoczesna strona internetowa to mechanizm, który w intuicyjny i szybki sposób wyświetli poszukiwaną treść, zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Responsywność to dziś podstawa!

O upodobaniach dotyczących stron można mówić wiele.. prawdą jest jednak, że strona internetowa nie musi się podobać – ma być skuteczna! Dobrze wykonana strona internetowa ma spełniać standardy, odpowiadać na potrzeby czasu i oczekiwania internautów… Powinna mieć intuicyjną nawigację, niepowielone i nieskopiowane treści, które wyczerpująco przedstawią firmę i jej ofertę, prawidłowe adresy URL i poprawną konstrukcję SEO.

I przede wszystkim ma być efektywna, czyli wspomagać działania sprzedażowe naszej firmy. Dopiero wtedy, gdy jest dobrze zbudowana, merytoryczna i na bieżąco aktualizowana, można ją pozycjonować, tak aby była wysoko w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe, które dają firmie realny zysk!

Oferujemy kompleksową usługę w skład której wchodzą:

E-Marketing dla firm

Proponujemy prowadzenie całościowego e-marketingu przedsiębiorstwa. Przejmiemy pracę nad wszystkimi aspektami Państwa wizerunku w sieci. Od wyglądu przez treści i generowanie ruchu w sieci.

Social Media

Poprowadzimy social media. Zrobimy więcej niż tylko publikowanie kilku wpisów na Facebook miesięcznie. Uruchomimy inne social media, będziemy kreatywnie tworzyć treści, grafiki, video i markę.

Reklama w internecie

Przygotujemy i prowadzimy kampanie reklamowe w sieci. Dostosujemy budżety i treść, dobierzemy zakresy geograficzne i grupę docelową.

Grafika internet druk

Przygotujemy grafiki do internetu, social mediów a także plakaty, ulotki itp.

Budowa i przebudowa stron

Zbudujemy lub zmodyfikujemy istniejące strony www. Poprawimy uch prędkość, responsywność i zabezpieczymy.

Optymalizacja stron SEO

Optymalizacja SEO to uzupełnienie strony o wszystkie niezbędne elementy. Prawidłowo dodane nagłówki, słowa kluczowe, tagi, zoptymalizowana treść i zdjęcia. Już po wstępnej optymalizacji strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron. Otrzymują państwo zestaw działań mających na celu osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google na różne słowa kluczowe.

Audyt SEO

Przeprowadzimy Audyt SEO strony. Po audycie widzimy błędy i niedociągnięcia uniemożliwiające osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Agencja E-marketingu