Reklama w internecie

Przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamy w internecie. Reklama w Google Ads, Facebook Ads czy innych miejscach w sieci wymaga przygotowania i stałej kontroli w trakcie jej trwania. Chodzi o to, aby za jak najniższy budżet osiągnąć jak najwyższe zainteresowanie lub ilość zamówień. Najpopularniejsze formy reklamy to PPC, płacenie za kliknięcie. Reklama w sieci ma kilka niezwykłych zalet! Po pierwsze wybierasz do kogo ma trafić, płeć wiek, zainteresowania, praca itp. Po drugie Ty decydujesz ile chcesz wydać. Po trzecie zawsze możesz przerwać emisję lub zmodyfikować reklamę, tak aby podnieść jej skuteczność.

Reklama w internecie PPC – Ads – Remarketing

Nie mówimy, że nie warto reklamować się w prasie, radio czy tv. Nie twierdzimy, że nie warto np. kolportować ulotek. Jesteśmy za to pewni, że tylko reklama w sieci, daje pełną kontrolę nad tym do kogo trafiamy, ile wydajemy i tylko ten kanał daje możliwość natychmiastowej sprzedaży.

Ponadto, na bieżąco otrzymujesz dostęp do bardzo precyzyjnych statystyk, każde działanie jest „mierzalne”, nie marnujesz budżetu. Taka precyzja nie jest możliwa ani w reklamie telewizyjnej, ani w radio czy  prasie.

Oferujemy kompleksową usługę w skład której wchodzą:

E-Marketing dla firm

Proponujemy prowadzenie całościowego e-marketingu przedsiębiorstwa. Przejmiemy pracę nad wszystkimi aspektami Państwa wizerunku w sieci. Od wyglądu przez treści i generowanie ruchu w sieci.

Social Media

Poprowadzimy social media. Zrobimy więcej niż tylko publikowanie kilku wpisów na Facebook miesięcznie. Uruchomimy inne social media, będziemy kreatywnie tworzyć treści, grafiki, video i markę.

Reklama w internecie

Przygotujemy i prowadzimy kampanie reklamowe w sieci. Dostosujemy budżety i treść, dobierzemy zakresy geograficzne i grupę docelową.

Grafika internet druk

Przygotujemy grafiki do internetu, social mediów a także plakaty, ulotki itp.

Budowa i przebudowa stron

Zbudujemy lub zmodyfikujemy istniejące strony www. Poprawimy uch prędkość, responsywność i zabezpieczymy.

Optymalizacja stron SEO

Optymalizacja SEO to uzupełnienie strony o wszystkie niezbędne elementy. Prawidłowo dodane nagłówki, słowa kluczowe, tagi, zoptymalizowana treść i zdjęcia. Już po wstępnej optymalizacji strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron. Otrzymują państwo zestaw działań mających na celu osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google na różne słowa kluczowe.

Audyt SEO

Przeprowadzimy Audyt SEO strony. Po audycie widzimy błędy i niedociągnięcia uniemożliwiające osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Agencja E-marketingu