E-marketing dla firm

E-marketing stał się dziś powszechny i bez względu na modę, niezbędny do skutecznego funkcjonowania firm, a także instytucji finansowych na rynku. Dlaczego docieranie do odbiorców poprzez oddziaływanie w internecie jest tak istotne? Ponieważ angażuje odbiorców i pozwala na interakcję, np. natychmiastowy zakup. Prowadzimy kompleksowy marketing internetowy dla firm!

Skuteczny e-marketing?

E-marketing (lub marketing), pomimo, że wiele osób tak myśli, to nie tylko pomysł na reklamę. Gdy zastanowimy się np. dlaczego chętnie odwiedzamy jakąś stronę internetową, sklep, portal, lub fanpage na FB i odpowiemy sobie na to pytanie, zrozumiemy na czym polega skuteczny marketing internetowy. W sumie to dość oczywiste, ktoś tworzy treść, która nas nie nudzi, intryguje i zachęca do aktywności. Z czasem, utożsamiamy się z tym co dany przekaz zawiera.

W E-pla oferujemy tworzenie i publikowanie angażujących treści, grafik, tekstów, video i animacji czy reklam. Skutecznie pozyskujemy ruch i klientów z internetu. To, czy użyjemy do tego social mediów, reklam, stron www czy aplikacji ustalamy z klientami na bieżąco. Nie limitujemy działań, nie marnujemy budżetów!

Oferujemy kompleksową usługę w skład której wchodzą:

E-Marketing dla firm

Proponujemy prowadzenie całościowego e-marketingu przedsiębiorstwa. Przejmiemy pracę nad wszystkimi aspektami Państwa wizerunku w sieci. Od wyglądu przez treści i generowanie ruchu w sieci.

Social Media

Poprowadzimy social media. Zrobimy więcej niż tylko publikowanie kilku wpisów na Facebook miesięcznie. Uruchomimy inne social media, będziemy kreatywnie tworzyć treści, grafiki, video i markę.

Reklama w internecie

Przygotujemy i prowadzimy kampanie reklamowe w sieci. Dostosujemy budżety i treść, dobierzemy zakresy geograficzne i grupę docelową.

Grafika internet druk

Przygotujemy grafiki do internetu, social mediów a także plakaty, ulotki itp.

Budowa i przebudowa stron

Zbudujemy lub zmodyfikujemy istniejące strony www. Poprawimy uch prędkość, responsywność i zabezpieczymy.

Optymalizacja stron SEO

Optymalizacja SEO to uzupełnienie strony o wszystkie niezbędne elementy. Prawidłowo dodane nagłówki, słowa kluczowe, tagi, zoptymalizowana treść i zdjęcia. Już po wstępnej optymalizacji strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron. Otrzymują państwo zestaw działań mających na celu osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google na różne słowa kluczowe.

Audyt SEO

Przeprowadzimy Audyt SEO strony. Po audycie widzimy błędy i niedociągnięcia uniemożliwiające osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Agencja E-marketingu