Social media

Prowadzimy social media, i jako agencja e-marketingu kładziemy na nie ogromny nacisk, warto!
Rozpoczynając  współpracę zazwyczaj słyszymy: „ale co my tam mamy pisać?kto to będzie czytał?czy to warto się angażować przecież to młodzież tego używa?”  Są to coraz rzadsze, ale jednak nagminnie występujące wątpliwości. Szybko je rozwiewamy, i naszym klientom mówimy: Warto, to tam są Wasi potencjalni klienci!

Prowadzimy nie tylko fanpage na Facebook czy Twitter, ale i Linkedin, Pinterest, wizytówki w Google Moja Firma, Instagram, a czasem inne.

Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych, konfigurujemy reklamę, organizujemy wydarzenia, blogujemy, publikujemy posty, grafiki i infografiki lub video. Kompleksowo i skutecznie!

Social media czyli?

Docieramy poprzez media społecznościowe do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą lub wywołujemy zainteresowanie. Cyklicznie publikujemy materiały, które mają zainteresować internautów. Social media mają jeszcze jedną wielką zaletę, nawet w sytuacji gdy nikt nie czyta opublikowanej treści, pozostaje ona w sieci, kierując do firmowej strony www, co wpływa na pozycjonowanie.

Media społecznościowe to narzędzie pozyskiwania klientów, budzenia zainteresowania i sprzedaży! To budowanie relacji z odbiorcami, zdobywanie grupy lojalnych użytkowników, a także możliwość błyskawicznej konwersacji z nimi oraz reagowania na aktualne potrzeby Klientów.

Oferujemy kompleksową usługę w skład której wchodzą:

E-Marketing dla firm

Proponujemy prowadzenie całościowego e-marketingu przedsiębiorstwa. Przejmiemy pracę nad wszystkimi aspektami Państwa wizerunku w sieci. Od wyglądu przez treści i generowanie ruchu w sieci.

Social Media

Poprowadzimy social media. Zrobimy więcej niż tylko publikowanie kilku wpisów na Facebook miesięcznie. Uruchomimy inne social media, będziemy kreatywnie tworzyć treści, grafiki, video i markę.

Reklama w internecie

Przygotujemy i prowadzimy kampanie reklamowe w sieci. Dostosujemy budżety i treść, dobierzemy zakresy geograficzne i grupę docelową.

Grafika internet druk

Przygotujemy grafiki do internetu, social mediów a także plakaty, ulotki itp.

Budowa i przebudowa stron

Zbudujemy lub zmodyfikujemy istniejące strony www. Poprawimy uch prędkość, responsywność i zabezpieczymy.

Optymalizacja stron SEO

Optymalizacja SEO to uzupełnienie strony o wszystkie niezbędne elementy. Prawidłowo dodane nagłówki, słowa kluczowe, tagi, zoptymalizowana treść i zdjęcia. Już po wstępnej optymalizacji strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron. Otrzymują państwo zestaw działań mających na celu osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google na różne słowa kluczowe.

Audyt SEO

Przeprowadzimy Audyt SEO strony. Po audycie widzimy błędy i niedociągnięcia uniemożliwiające osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Agencja E-marketingu