Social media

Prowadzimy social media, i jako agencja e-marketingu kładziemy na nie ogromny nacisk, warto!
Rozpoczynając  współpracę zazwyczaj słyszymy: „ale co my tam mamy pisać?, kto to będzie czytał?, czy to warto się angażować przecież to młodzież tego używa?”  Są to coraz rzadsze, ale jednak nagminnie występujące wątpliwości. Szybko je rozwiewamy, i naszym klientom mówimy: Warto, to tam są Wasi potencjalni klienci!

Prowadzimy nie tylko fanpage na Facebook czy Twitter, ale i Linkedin, Pinterest, wizytówki w Google Moja Firma, Instagram, a czasem inne.

Kreujemy wizerunek w mediach społecznościowych, konfigurujemy reklamę, organizujemy wydarzenia, blogujemy, publikujemy posty, grafiki i infografiki lub video. Kompleksowo i skutecznie!

Social media czyli?

Docieramy poprzez media społecznościowe do osób potencjalnie zainteresowanych ofertą lub wywołujemy zainteresowanie. Cyklicznie publikujemy materiały, które mają zainteresować internautów. Social media mają jeszcze jedną wielką zaletę, nawet w sytuacji gdy nikt nie czyta opublikowanej treści, pozostaje ona w sieci, kierując do firmowej strony www, co wpływa na pozycjonowanie.

Media społecznościowe to narzędzie pozyskiwania klientów, budzenia zainteresowania i sprzedaży! To budowanie relacji z odbiorcami, zdobywanie grupy lojalnych użytkowników, a także możliwość błyskawicznej konwersacji z nimi oraz reagowania na aktualne potrzeby Klientów.

Pracujmy wspólnie