Grafika do internetu i druku

Każdy projekt graficzny ma na celu jedno: Wyróżnić właśnie Twoją ofertę spośród innych i budować świadomość marki w Internecie. Aby to uzyskać dla każdego Klienta indywidualnie przygotujemy personalizowane materiały graficzne, które zarówno w siec, jak i w materiałach do druku stworzą spójny wyróżnik firmy na tle innych. 

To co nas wyróżnia w tworzeniu projektów graficznych, zarówno na potrzeby strony internetowej, reklamy, prowadzenia social mediów,  czy ulotki, to innowacyjne podejście do dobrze znanych odbiorcy tematów. Sprawimy, że staniesz się widoczny i rozpoznawalny!

Grafika do sieci i do druku

Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych zarówno na potrzeby internetu, jak i wydruku. Zajmiemy się nowoczesnymi, interesującymi grafikami na Twoją stronę, do mediów społecznościowych, reklam, oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

Tworzymy spójne kreacje graficzne, dostosowane do strategii e-marketingowej firmy.  

Oferujemy kompleksową usługę w skład której wchodzą:

E-Marketing dla firm

Proponujemy prowadzenie całościowego e-marketingu przedsiębiorstwa. Przejmiemy pracę nad wszystkimi aspektami Państwa wizerunku w sieci. Od wyglądu przez treści i generowanie ruchu w sieci.

Social Media

Poprowadzimy social media. Zrobimy więcej niż tylko publikowanie kilku wpisów na Facebook miesięcznie. Uruchomimy inne social media, będziemy kreatywnie tworzyć treści, grafiki, video i markę.

Reklama w internecie

Przygotujemy i prowadzimy kampanie reklamowe w sieci. Dostosujemy budżety i treść, dobierzemy zakresy geograficzne i grupę docelową.

Grafika internet druk

Przygotujemy grafiki do internetu, social mediów a także plakaty, ulotki itp.

Budowa i przebudowa stron

Zbudujemy lub zmodyfikujemy istniejące strony www. Poprawimy uch prędkość, responsywność i zabezpieczymy.

Optymalizacja stron SEO

Optymalizacja SEO to uzupełnienie strony o wszystkie niezbędne elementy. Prawidłowo dodane nagłówki, słowa kluczowe, tagi, zoptymalizowana treść i zdjęcia. Już po wstępnej optymalizacji strona www będzie wyżej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron. Otrzymują państwo zestaw działań mających na celu osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania w Google na różne słowa kluczowe.

Audyt SEO

Przeprowadzimy Audyt SEO strony. Po audycie widzimy błędy i niedociągnięcia uniemożliwiające osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Agencja E-marketingu