Reklama w internecie

Przygotowujemy i prowadzimy kampanie reklamy w internecie. Reklama w Google Ads, Facebook Ads czy innych miejscach w sieci wymaga przygotowania i stałej kontroli w trakcie jej trwania. Chodzi o to, aby za jak najniższy budżet osiągnąć jak najwyższe zainteresowanie lub ilość zamówień. Najpopularniejsze formy reklamy to PPC, płacenie za kliknięcie. Reklama w sieci ma kilka niezwykłych zalet! Po pierwsze wybierasz do kogo ma trafić, płeć wiek, zainteresowania, praca itp. Po drugie Ty decydujesz ile chcesz wydać. Po trzecie zawsze możesz przerwać emisję lub zmodyfikować reklamę, tak aby podnieść jej skuteczność.

Reklama w internecie PPC – Ads – Remarketing

Nie mówimy, że nie warto reklamować się w prasie, radio czy tv. Nie twierdzimy, że nie warto np. kolportować ulotek. Jesteśmy za to pewni, że tylko reklama w sieci, daje pełną kontrolę nad tym do kogo trafiamy, ile wydajemy i tylko ten kanał daje możliwość natychmiastowej sprzedaży.

Ponadto, na bieżąco otrzymujesz dostęp do bardzo precyzyjnych statystyk, każde działanie jest „mierzalne”, nie marnujesz budżetu. Taka precyzja nie jest możliwa ani w reklamie telewizyjnej, ani w radio czy  prasie.

Pracujmy wspólnie