SEO optymalizacja stron

Gdy wykonasz Audyt Seo możesz rozpoczynać optymalizację. Optymalizacja stron www umożliwia wzrost w wynikach wyszukiwania.

Fundamentem skutecznego pozycjonowania jest optymalizacja kodu strony.

Optymalizacja stron to pierwsza część pracy pozycjonera zaraz po skończonym audycie seo. Bez zoptymalizowania strony niema możliwości skutecznego pozycjonowania!

Czym jest optymalizacja stron?

Optymalizacja to doprowadzenie do prawidłowego stanu kodu strony www i przygotowanie treści na stronie, które chcemy wyróżnić w wynikach wyszukiwania.
Pracując nad optymalizacją poprawiamy architekturę witryny, czyli strukturę poszczególnych stron.

Wprowadzamy poprawne nagłówki o odpowiednim rozmiarze i długości. Nagłówki muszą zawierać słowa kluczowe. Optymalizujemy zdjęcia zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. Ustawiamy prawidłowo znaczniki języka html, optymalizujemy także teksty. Co bardzo istotne testujemy szybkość serwera i szybkość strony. Jeżeli strona lub serwer są zbyt wolne, naprawiamy to lub, w wypadku serwera, niejednokrotnie zalecamy zmianę na inny (szybki serwer).

Wyróżniamy w prawidłowy sposób słowa kluczowe.

Przygotowujemy sekcje Meta widoczne w wynikach wyszukiwania. Nie zapominamy o unikalnych treściach na stronie. Poprawiamy wyświetlanie strony w urządzeniach mobilnych, a także informujemy Google w odpowiedni sposób o stronie.

Monitorujemy stan strony, budujemy i testujemy linkowanie wewnętrzne. Prowadzimy kampanię linków zewnętrznych dla strony, a także eliminujemy linki o złej lub niskiej jakości.

Budujemy zaplecze dla klientów, których strony tego potrzebują.
Prowadzimy blogi i optymalizujemy treści, które na nie trafiają.
Prowadzimy dla stron i firm wizytówki w Google Moja Firma.

Czysty i poprawny kod strony ułatwiają indeksację witryny przez roboty sieciowe. Wtedy każda z podstron zostanie odnaleziona i skutecznie dodana do wyszukiwania.

Prawidłowa optymalizacja stron to kolejny etap po audycie seo przed rozpoczęciem pozycjonowania i reklamy internetowej.

Wypełnij formularz wyceny – odpowiemy natychmiast! tel. 500 296 921

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!