Google AdWords

Profesjonalnie przeprowadzone kampanie reklamowe w Google.

System reklamowy Google AdWords pozwala na wyświetlanie zarówno linków sponsorowanych – tekstowych jak i zdjęć produktów wraz z ceną bezpośrednio na stronie wyników wyszukiwania (reklamy są oznaczone pomarańczowym kolorem, reklamy produktowe wyłącznie dla sklepów internetowych).
 
Reklama AdWords – linki sponsorowane
Kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google to sposób na szybką reklamę w internecie aktualnej oferty – produktów i usług, prowadzonych promocji, wyprzedaży czy też akcji sezonowych. Dzięki dobrze przygotowanej, celowej reklamie szybko staniesz się widoczny w sieci i przebijesz konkurencję.
 
Dlaczego warto stosować AdWords?
– Zasięg – blisko 94% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google.pl, a reklama AdWords dostępna jest w niej 24h przez 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku
– Trafność – reklama AdWords jest reklamą „chcianą” – trafną, odpowiadającą na wpisane zapytanie przez Klienta w oknie wyszukiwarki
– Zwrot z inwestycji – reklama AdWords jest wysoko mierzalna, na bieżąco monitorujesz i oceniasz skuteczność prowadzonych kampanii.
– Docierasz precyzyjnie do grupy odbiorców i zasięgu regionalnego na którym Ci zależy.
 
„Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz sprzedawać więcej swoich produktów? Pokażemy Ci doskonałe rozwiązanie!”
 
Google Zakupy idealne narzędzie do zwiększenia sprzedaży produktów za sklepów internetowych, prezentujące w wyszukiwarce zdjęcia, cenę i linkujące do Twojego sklepu.

Wypełnij formularz wyceny - odpowiemy natychmiast!

tel. 500 296 921

Translate »
Free WordPress Themes, Free Android Games